איתני דברת

 | עדכון אחרון: 06/09/2016 22:36

הבית הסיעודי "איתני דברת" נוסד בשנת 1995. הוא שייך לקיבוץ דברת ומנוהל על ידו, ברישיון משרד הבריאות. הבית החד קומתי ממוקם בלב הקיבוץ, עם שפע של צמחייה מסביב, המקנה אווירה כפרית שלווה ורגועה .
 

בבית ישנן 26 מיטות, שני דיירים בכל חדר. החדרים מרווחים ומאובזרים לנוחות הדייר ומאפשרים הבאת חפצים אישיים מהבית.
לכל  חדר, שירותים ומקלחת צמודים .
 

"איתני דברת" מציע לדייריו הסיעודיים את מיטב הטיפול המסור על ידי צוות רב מקצועי ותיק, שכולל רופאים, אחיות מיומנות, פיזיותרפיסטית, מרפאה בעיסוק, עובדת סוציאלית, דיאטנית ומדריכות תעסוקה. צוות מטפלים גדול מלווה את הדיירים, אשר נהנים מהשגחה רפואית וטיפולית 24 שעות ביממה. בבית הסיעודי ניתנים שרותי ספרות, פדיקור ומניקור .
 

המזון מותאם באופן אישי לכל דייר והנו כשר בהשגחת הרבנות עמק יזרעאל.
 

אנו רואים את צרכיו ורצונותיו של הדייר ומשפחתו במקום הראשון, ומקפידים על איכות חייו ובריאותו, תוך דגש על יחס אישי וחם. התייחסות מיוחדת ניתנת לשילובו מחדש בחברה ובפעילויות שהיוו חלק מחייו. תשומת לב רבה ניתנת לפעילות היום/יומית הכוללת תנועה, אקטואליה, עבודות יצירה, משחקים חברתיים ושירה בציבור. כל הפעילויות מותאמות באופן אישי לצרכיו וליכולתו של הדייר. את חגי ישראל אנו מציינים, לעיתים בשיתוף ילדי גני הילדים של קיבוץ דברת. בנוסף לסיוע שהם נותנים בדרך קבע לדיירי הבית, בכל ימות השנה .
 

הבית מציע למשפחת הדייר דלת פתוחה לכל הסגל המקצועי, להתייעצות בעניינים רפואיים ובהתמודדות של הדייר ומשפחתו עם מצבו. הצוות מכיר בצורך של המשפחה להיות מעורה בנעשה עם המטופל ולקבל תמיכה בהתאם.
ניתן לקבל סיוע והכוונה במגעים עם גופים שונים כגון משרד הבריאות, משרד הרווחה, בית חולים וכד‘.


צוות והנהלת הבית הסיעודי "איתני דברת" יעשו כל מאמץ לקליטה טובה בבית הסיעודי, וישמחו לשיתוף פעולה עם המשפחות .

ליצירת קשר ניתן לפנות אל אמיר עכאשה - 050-2027598 

או לדבורה גורדון - 050-2027617

תמונות מצורפות להודעה זו:

איתני דברת 4איתני דברת 6איתני דברת 5איתני דברת 3איתני דברת 2איתני דברת 1
קיבוץ דברת, קיבוץ דברת ד.נ יזרעאל 19325
טל: 04-6599547, פקס: 04-6492437, דוא"ל: tova-dav1@davrat.org.il