![](/images/davrat/o_19hqofqqo1ahr144o9kj1r7h1koa.jpg)
יוסף לוי
ט‘ בטבת תרפ"ב יא‘ בחשון תשמ"ד
18/10/1983 - 09/01/1922
יליד וינה . ב- 1939 עלה ארצה, התחנך בקיבוץ נען . לאחר הכשרה באשדות יעקב עבר לקב. זרעים, בה עבד בסנדלרייה, מקצוע שרכש מאביו וסבו. ב- 1944 התגייס למשטרת הישובים ומאז נשאר קשור לענייני בטחון כל ימי חייו. יומן אישי שניהל במשך שנים מעיד על קווי אופיו, סדר קפדני וארגון הוו את סוד הצלחתו לשרת את הציבור. יוסף התגאה מאוד בבניו המשכילים ממנו. במשך עשרות שנים הקים וניהל את הספרייה, ביחד עם חוה,רעייתו. אחר מותה המוקדם של חוה קשר את חייו עם עדנה חזן.
בחטף נלקח מתוכנו,והוא עודנו מלא תוכניות לעתיד