![](/images/davrat/o_19hoetosbqombnsddu64hgona.jpg)
גרשון שחר
ל‘ בכסלו תרע"ד א‘ באדר תשנ"ט
17/02/1998 - 29/11/1913
גרשון היה בין בוני וחברי קב. שדה נחמיה במשך 18 שנה, לפני בואו לדברת ב- 1964 . לדברת הגיע אחרי נישואיו ללאה ומעמדו נקבע כ"הורה" של שני הבנים, עמוס ז"ל ויונתן. הזדהה עם דברת כמיטב החברים המסורים, ותרם רבות בזכות מקצועו- כמהנדס בניין, ותחביבו החשוב כצלם – אמן של נוף, של טבע והאדם.
היה מעורב בועדות "תכנון לבניה" ו "דיירים", בעת הוספת ההרחבה לשכון הותיקים ובתכנון השכונה
הקהילתית העתידה לקום. תרומתו האיכותית של גרשון כצלם מוכשר עשירה ומגוונת. גרשון היה אהוב ואהוד על כולם- משפחתו וחבריו. אופיו המתון והצנוע, אהבת אדם וחברה, טקט נדיר רקמו מערכת יחסים יקרה.
גרשון נפטר בגיל 84 , מלא הכרת תודה,לכל מטפליו ולפי בקשתו נקבר בשדה נחמיה ליד קברו של עמוס ז"ל.